vernisaz
navstevni hodiny
kde to je
ukazky fotek
reference
sponzori
hlavní stránka výstavy


     Vystavované snímky vznikly během mého cestování po středním Mongolsku v létě 2001. Cestoval jsem společně s mongolským přítelem Ulanchu, díky němuž jsem se snadno a často dostával domů k venkovským lidem a mohl tak zachytit jejich každodenní život. Ze spousty nasbíraných materiálů pomalu vytvářím své cestovalské WWW stránky.
     Na výstavě je ke shlédnutí 15 černobílých zvětšenin. Fotografie mají rozměr převážně 50x50cm, z toho přibližně třetina rozměru připadá na rámování. Snímky byly pořízeny aparáty Pentax MZ-M, Pentax MZ-7, Pentax MZ-5N, objektivy Pentax 28-70/4 AL, Pentax 80-320/4.5-5.6, retušování škrábanců provedl scanner NIKON LS 40, výřezy a zarámování provedeno na počítači, fotografie vytvořeny laserovým osvitem na klasický lesklý fotografický papír a ten byl zpracován klasickou chemickou cestou.

  • Zde máte možnost podívat se na několik fotografií.
  • Budu rád, když se podepíšete do mé internetové návštěvní knihy a uvedete případně vaše názory a připomínky k fotkám a webu výstavy. Vaše adresa se automaticky eviduje ale veřejně nezobrazuje. Chcete-li dostat odpověď, použijte adresu ze stránky mých kontaktů.